Služby

Vysekávací nože

Vysekávací nože nebo také sekací nože vyrábíme za použití moderních technologií, které zabezpečují vysokou přesnost a životnost. Vysekávací nože vyrábíme do jakéhokoliv tvaru dle požadavků zákazníka. Ročně vyrábíme až 70 000 sekacích nožů. Denní produkce je 300 až 400 nožů, dle náročnosti.

Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože Vysekávací nože

Speciální vysekávací nože

Vysekávací nože vyráběné strojní technologií. Nože jsou propracované do nejmenších detailů dle požadavků zákazníka. Vyznačují se velmi vysokou přesností a životností. Nože se skládají z několika částí, což umožnuje jejich jednoduchou výměnu a opravu v případě poškození.

Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože Speciální vysekávací nože

Planžetové nože

Nože jsou vyráběny z tenké nožové planžety, která je vsazena do duralové plotny. Výhodou těchto nožů je, že se můžou nahřívat a tudíž jsou vhodné pro sekání plastů v obalovém průmyslu. Lze je použít i na sekání kůže, textilu atd.

Planžetové nože

Perforovací matrice

Perforovací matrice vyrábíme za použití moderních technologií, který zabezpečuje vysokou přesnost a životnost. Usazovací plotny řežeme laserem, nebo vodním paprskem a tvarové dirkáče vyrábíme na drátové řezačce, což nám umožňuje vyrobit jakéhokoli tvary dle požadavků zákazníka. Ročně vyrobíme až 3 000 Kusů perforovacích matric.

Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice Perforovací matrice

Matrice vyrábíme ve dvou provedeních:

  • pružinové s ocelovou vyhazovací plotnou ve výšce 19 mm
  • s pryžovým vyhazováním (vhodné na vzorky příp. malé série) ve výšce 14 mm a 19 mm

Krampen matrice

Krampen matrice jsou speciální matrice pro narážení ozdobných cvočků do kůže.

Krampen matrice Krampen matrice Krampen matrice Krampen matrice Krampen matrice

Matrice pro perforaci stélek

Matrice se používají pro perforaci a lisování ozdobných prvků do stélek.

Matrice pro perforaci stélek Matrice pro perforaci stélek

Matrice na pryžové podrážky

Speciální matrice s mosazným prvkem, vyráběný CNC frézováním. Tyto matrice vytváří po nahřátí a zalisování ozdobné ornamenty do pryžové podrážky.

Matrice na pryžové podrážky Matrice na pryžové podrážky

CNC frézování a Elektroerozivní obrábění

Výroba nástrojů pro lisovny, výrobce těsnění a firmy zabývající se tvářením kovů.

CNC frézování

Speciální plexi matrice a nože

Speciální plexi matrice a nože Speciální plexi matrice a nože

KONTAKTUJTE NÁS